آشنایی با کسپرسکی 2020

کسپرسکی 2020، یک آنتی ویروس روسی است که با طراحی قوی خود سیستم شما را در مقابل حملات سایبری، سرقت اطلاعات، هکرها، انواع ویروس و worm و مواردی از این قبیل حفظ می‌کند. تهیه محصول اورجینال با گارانتی معتبر، از مواردی است که در تهیه این محصول باید در نظر داشته باشید. برند دژبان، برندی معتبر است که کسپرسکی تحت گارانتی این برند امنیت سیستم شما را تضمین می‌کند

آشنایی با کسپرسکی 2020

کسپرسکی لب یا لابراتوار کاسپرسکی، شرکتی روسی و چند ملیتی است که فعالیت آن در حیطه امنیت رایانه است و محصولاتی در زمینه ضد ویروس و اینترنت سکیوریتی به بازار ارائه می‌دهد. کاربران بسیاری طرفدار این برند معتبر روسی هستند. کسپرسکی 2020 یا 2020 Kaspersky Internet Security، محصولی با دیزاین و طراحی کاملا حرفه‌ای است که از سیستم شما در برابر حملات اینترنتی و انواع ویروس‌هایی که در کمین فایل‌ها و نرم‌افزارهای شما هستند، محافظت و پشتیبانی می‌کند. در دنیای امروزی که عمده استفاده از گجت‌هایی مانند لپ‌تاپ و گوشی تلفن به اینترنت محدود می‌شود، باید آسیب‌ها و حملات احتمالی ناشی از این استفاده را نیز در نظر گرفت و همواره به دنبال آپدیت کردن سیستم Security محصولات خودمان باشیم.

محصول کسپرسکی 2020، نرم‌افزاری قوی و مورد اعتماد برای ویندوز است که حملات احتمالی هکرها، نفوذ ویروس‌ها و حملات سایبری را خنثی نموده و در مرحله بعد توانایی پاکسازی ویروس‌ها را نیز دارد.

اما همیشه این مورد را در نظر بگیرید که محصولاتی از قبیل آنتی‌ویروس، همواره باید تحت گارانتی معتبر باشند تا بتوان از عملکرد بهینه آن‌ها اطمینان لازم را حاصل کرد. دژبان، برندی است که گارانتی و فروش کسپرسکی 2020 را ارائه داده و با تهیه این آنتی ویروس تحت گارانتی دژبان، می‌توانید با خاطری امن از امنیت سیستم خود مطمئن باشد.

شکل 1. کسپرسکی 2020

ویژگی‌های کسپرسکی 2020 (Kaspersky Internet Security 2020 )

این نرم‌افزار از ورود به سایت‌های ویروسی جلوگیری نموده و به صورت Real-time، از سیستم در برابر موارد جاسوسی مثل ویروس‌ها و نرم‌افزارها، محافظت می‌کند. در برابر Trojan، Malware و worm نیز مقاومتی قابل تحسین دارد و از پس پاکسازی کامل محیط ویندوز برمی‌آید، در ضمن از ویندوز 10 نیز پشتیبانی می‌نماید.

با تنظیمات پیشرفته کسپرسکی 2020، می‌توانید محیطی امن برای کودک ایجاد کنید تا با خیال راحت از اینترنت و سایر موارد استفاده نمایند.

این نرم‌افزار سیستمی ضد روتیکت داشته و قابلیت چک اسکریپت و چک کردن ترافیک HTTP و برنامه‌های Startup را نیز دارد. کسپرسکی 2020، از مواردی مثل پنجره‌های بنر و pop-up، اسپم‌های نرم‌افزار مدیریت ایمیل و فعالیت تروجان‌ها  جلوگیری نموده و امکان ساختن دیسک نجات را نیز دارد.

این نرم‌افزار تغییرات فایل‌ها و نرم‌افزارهای Outlook Express و TheBat  را تحت کنترل و بررسی دارد.

شبکه امنیتی ابری این آنتی ویروس، با آنالیز دیتاهای جمع‌آوری شده از سیستم‌های کاربران از سراسر جهان، در بربر جدیدترین ویروس‌ها و حملات سایبری به کمک شما می‌آید. کسپرسکی 2020، هر لحظه با سرعت بسیار در حالت آنالیز دیتاهای ورودی شماست. از طرفی در برابر وبسایت‌های فیشینگ نیز هشیار بوده و از سرقت اطلاعات شما توسط این وبسایت‌ها با تشخیص URLهای مشکوک جلوگیری می‌کند.

ابزار URL Advisor نیز لینک‌ها و صفحات را با سطح خطرشان مشخص نموده وبا تگ رنگی دسته‌بندی می‌کند.

با تهیه کسپرسکی 2020، تحت برند دژبان، از امنیت سیستم خود آسوده خاطر بوده و ریسک کرک‌های این محصول را بر سیستم خود تحمیل نکنید.

اشتراک

نظرات خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چگونه میتونم کمک کنم ؟؟؟