اعتماد سازی، سرعت و سهولت در ارائه ی خدمات ملکی با نرم افزار املاک یار ایلیا

اعتماد سازی، سرعت و سهولت در ارائه ی خدمات ملکی با نرم افزار املاک یار ایلیا

املاک یار ایلیا نرم افزاری ست که مورد تایید دارایی بوده و به سبب ویژگی های مفید و منحصر به فردی که دارد، ارائه ی خدمات ملکی را برای صنف پر مشغله ی مشاوره املاک آسان تر می کند. با توجه به الزام سازمان امور مالیاتی کشور به مشاوران املاک برای داشتن نرم افزار صندوق مکانیزه از سال نود و نه، هر مشاوره ی املاکی باید اقدام به تهیه ی یک نرم افزار املاک یار کند که مورد تایید اتحادیه باشد تا ادامه ی فعالیت مشاوره ی املاک را در این صنف با چالش مواجه نکند. نرم افزار املاک یار ایلیا مورد تایید اتحادیه صنف است و با دارا بودن صندوق مکانیزه در مدیریت هزینه های جاری کمک شایانی به مشاورین املاک کرده است. چرا که می توانند از نرم افزار املاک یار ایلیا به عنوان یک نرم افزار حسابداری نیز استفاده کنند و سود و زیان دوره ای، کمیسیون خالص و مالیات بر ارزش افزوده ی هر قرارداد را به راحتی آب خوردن محاسبه کنند.

جالب ترین قابلیت های نرم افزار املاک یار ایلیا

نرم افزار مشاوره املاک ایلیا قادر به محاسبه ی درصد کمیسیون مشاورانی که شما برایش تعریف می کنید می باشد و در نهایت می توانید از طریق همین نرم افزار با مشاوران خود تسویه حساب کنید و برگه ی رسید چاپ کنید. این قابلیت در نرم افزار املاک یار ایلیا باعث شفاف تر و قابل اعتماد تر شدن جزئیات پرداختی مشاوران یک گروه می شود و مدیر را قادر می سازد گزارش کارکرد و صورت حساب گروه خود را به تفکیک و به صورت دقیق در اختیار داشته باشد. از جهتی شما می توانید با ثبت ملک های موجود برای اجاره و فروش در نرم افزار املاک یار ایلیا و سپس جستجو در این نرم افزار برای ارائه ی موارد به مشتریان، پرستیژ کاری خود را بالا ببرید. روش ثبت دفتری، روشی در حال منسوخ شدن است که دیر یا زود با مکانیزه شدن خدمات ملکی از طریق نرم افزارها کاملا کنار گذاشته خواهد شد.

نرم افزار مشاوره املاک ایلیا

توسعه دهندگان نرم افزار املاک یار ایلیا با علم به اینکه مشاوران املاک به سبب حجم بالای معاملاتی که انجام می دهند، اغلب سر رسید چک های خود را فراموش می کنند، قابلیتی برای این نرم افزار تدارک دیده اند که سررسید چک های دریافتی و پرداختی را اعلام میکند و شما پس از رسیدگی به وضعیت چک می توانید وضعیت را در نرم افزار املاک یار ایلیا ثبت کنید و با آرامش خاطر تمرکزتان را روی بقیه ی معاملات معطوف کنید. اغراق نیست اگر بگوییم نرم افزار املاک یار ایلیا یک دستیار همه فن حریف برای مشاوران املاک است! دقت و توانایی های املاک یار ایلیا که کم هم نیستند باعث شده تبدیل به یکی از محبوب ترین نرم افزارهای مشاوره املاک شود. اگر از فعالان صنف مشاورین املاک هستید، فکری به حال مکانیزه کردن فرایند معاملات تان بکنید. شما به راحتی و تنها با نصب نرم افزار املاک یار ایلیا می توانید یک جهش بزرگ در بهبود کسب و کارتان داشته باشید.

اشتراک

نظرات خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چگونه میتونم کمک کنم ؟؟؟