نرم افزار جامع حسابداری ایلیا

نرم افزار حسابداری ایلیا یک نرم افزار صندوق مکانیزه مورد تایید دارایی و اصناف می باشد که برای دو پلتفرم ویندوز و اندروید ساخته شده است. با استفاده از این نرم افزار صاحب کسب و کار می تواند از عملیات حسابداری با دقت و سرعت بیشتری بهره مند شود. ویژگی های کلی این نرم افزار را در این مقاله مطالعه خواهید کرد.

این روزها با توجه به تنوع وظایف حسابداری، اهمیت استفاده از یک نرم افزار حسابداری خوب بیش از پیش برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ مشخص می شود. مهمترین امتیاز استفاده از نرم افزار حسابداری این است که سرعت و دقت عمل اینگونه نرم افزارها بسیار بالاتر از روش حسابداری سنتی ست و به صاحب کسب و کار این امکان را می دهد که وضعیت مالی شرکت خود را به صورت لحظه ای و هر زمان اراده کند ببیند. در این مقاله نرم افزار حسابداری ایلیا که یکی از کامل ترین نرم افزارهای حسابداری ست را به شما معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

یکی از فاکتورهایی که باید هنگام خرید یا تهیه نرم افزار حسابداری به آن دقت داشت، تایید اداره ی دارایی ست.

دارایی قابلیت های خاصی را برای یک نرم افزار حسابداری استاندارد در نظر گرفته است که مهمترین آنها ویژگی محاسبه ی خودکار مالیات و ثبت در سامانه مالیات بر ارزش افزوده است. نرم افزار حسابداری ایلیا با اتصال به سیستم TTMS دارایی این قابلیت را فراهم کرده است و این تنها یکی از ویژگی های حسابداری ایلیا ست.

مهمترین قابلیت های نرم افزار حسابداری ایلیا چه هستند؟

در نرم افزار حسابداری ایلیا علاوه بر امکان تعریف بانک، می توانید انواع کالاهایی که ارائه می دهید از قبیل کالای اصلی تان، کالای اشانتیون، کالای خدماتی و… را نیز تعریف کرده و حساب و کتاب هر نوع را به شکل دقیق داشته باشید. با بهره گیری از ویژگی تعریف دو واحدی کالا در نرم افزار حسابداری ایلیا می توانید تعداد دقیق کالای مدنظرتان را در دو واحد مختلف مثل باکس و هر عدد واحد از آن کالا محاسبه و ثبت کنید که برای مسائل انبارداری مفید می باشد. یکی دیگر از خدمات حوزه ی تعاریف در این نرم افزار، امکان تعریف کالا در دو سطح قیمت است.

نرم افزار حسابداری ایلیا

نرم افزار حسابداری ایلیا بعد از فروش کالا میزان سود هر فاکتور را محاسبه و اعلام می کند. همچنین قابلیت محاسبه ی درصد بازاریابان شما را نیز دارد که زحمت شفاف سازی تان در این زمینه را کم می کند. همچنین می توانید اقساط خود را در نرم افزار حسابداری ایلیا ثبت کنید. این نرم افزار از وضعیت اقساط گزارش گیری کرده و آنها را ثبت می کند. در نتیجه رسیدگی به وضعیت اقساط برای کاربران آسان تر از قبل خواهد شد. از طرف دیگر با ثبت پرداخت ها، دریافت ها و چک های پرداختی تان به دو روش در این نرم افزار، هیچ زاویه ای از گردش مالی کسب و کارتان از دید شما پنهان نخواهد ماند. نرم افزار حسابداری ایلیا سر رسید چک های دریافتی و پرداختی تان را نیز به شما اعلام میکند و در صورتیکه حساب شما برای چک پرداختی ای که موعد وصول آن سر رسیده کسری موجودی داشته باشد، نرم افزار به شما هشدار می دهد تا قبل از ایجاد هرگونه مشکل کسری حساب تان را جبران کنید.

سیستم گزارش گیری نرم افزار حسابداری ایلیا میزان خرید اشخاص به صورت دوره ای، موجودی انبار، بدهکاری و بستانکاری ها و… را به شما اعلام میکند. شما می توانید از هر یک از گزارشات ارائه شده خروجی ای با فرمت دلخواه خود (word، pdf، excel و…) بگیرید و نزد خود نگه دارید. البته نرم افزار تمام این گزارشات را برای شما آرشیو میکند تا هر زمان که نیاز بود بتوانید آنها را بررسی کنید.

این نرم افزار انواع فاکتورها را نیز صادر میکند و می تواند پیش فاکتورها را به فاکتور اصلی تبدیل کند. همچنین می توانید فاکتورهای تان را از همین طریق به روش عادی یا فاکتور به فاکتور تسویه کنید.

نرم افزار حسابداری ایلیا در دو پلتفرم ویندوز و اندروید قابل اجراست و امکان تعیین سطح دسترسی کاربران را نیز دارا می باشد. این نرم افزار مورد تایید اصناف نیز بوده و جهت صندوق مکانیزه کردن انواع کسب و کارهای دارای صد پرسنل یا کمتر استفاده می شود. اشاره به همه ی قابلیت های نرم افزار حسابداری ایلیا از حوصله ی این مقاله خارج است اما روی هم رفته این نرم افزار قطعا انتخاب حرفه ای هاست.

اشتراک

نظرات خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چگونه میتونم کمک کنم ؟؟؟