نرم افزار فودیار ایلیا برای رستوران ها و تالارهای پذیرایی

نرم افزار فودیار ایلیا یکی از ابزارهایی ست که رستوران دارها را در جهت داشتن سبک کاری ای مدرن و راحت یاری میکند. این نرم افزار مورد تایید دارایی و اصناف بوده و با توجه به الزام اداره دارایی به رستوران ها برای داشتن نرم افزار صندوق مکانیزه از سال 99 می تواند بهترین گزینه برای انتخاب حرفه ای های این صنف باشد.

نرم افزار فودیار ایلیا برای رستوران ها و تالارهای پذیرایی

شاید یکی از مهمترین دلایلی که رستوران دار ها را مجبور به ایجاد تغییر در سبک کاری شان کرد، به هم پیچیده شدن کارها از لحظه ی دریافت سفارش تا ارائه به مشتری بود. در سبک سنتی کارکنان رستوران پس از گرفتن سفارش می بایست به صورت دستی یا با ماشین حساب مبلغ پرداختی را حساب و دریافت کرده و به مشتری فاکتور ارائه می دادند. سپس یکی دیگر از کارکنان موظف می شد دوان دوان برگه ی سفارش را تحویل آشپزخانه دهد. آشپز بعد از بررسی موارد درخواستی شروع به پخت و پز می کرد. تصور کنید! دست به دست شدن برگه ی سفارش از پیشخوان رستوران تا آشپزخانه علاوه بر اتلاف وقت سبب انتقال آلودگی های فضای بیرون به آشپزخانه می شد. نرم افزار فودیار ایلیا که یکی از ابزارهای رستوران داری به روش مدرن می باشد، این مشکل را برطرف کرده است. این نرم افزار امکان ثبت سفارش مشتری درست سر میز خودش و دریافت رسید در همان لحظه را فراهم می کند. سپس بدون اینکه گارسون زحمتی به خودش داده باشد سفارشات مشتری مستقیما از طریق نرم افزار به آشپزخانه فرستاده می شوند. و در نهایت پس از آماده شدن سفارش، نرم افزار شماره ی رسید مشتری را جهت دریافت سفارش اعلام میکند.

قابلیت های فوق العاده ی نرم افزار فودیار ایلیا و امکان استفاده از آن در محیط های مختلفی از قبیل تالارهای پذیرایی، رستوران ها، فست فودها و کافی شاپ ها و… باعث اشتیاق حرفه ای های این زمینه برای تهیه ی فودیار ایلیا شده است.

نرم افزار رستوران داری

مزایای استفاده از نرم افزار فودیار ایلیا چه هستند؟

نرم افزار فودیار ایلیا یک نرم افزار صندوق مکانیزه است. شما با ثبت هزینه های جاری مجموعه و دریافتی و پرداختی های خود می توانید حساب دقیق گردش مالی مجموعه را زیر نظر داشته باشید. فودیار ایلیا سود و زیان دوره ای شما را نیز حساب می کند و از آنجاییکه به سیستم معاملات فصلی دارایی نیز متصل می باشد زحمت شما را برای حساب و کتاب هنگام ارائه ی اظهارنامه مالیاتی کم می کند.

نرم افزار فودیار ایلیا مورد تایید اداره دارایی و اصناف می باشد و با نظر بر اینکه سازمان امور مالیاتی کشور داشتن نرم افزار صندوق مکانیزه را برای رستوران ها، اغذیه فروشی ها و… از سال 99 الزام کرده است می تواند بهترین گزینه برای هر یک از فعالان این حوزه باشد.

از دیگر قابلیت های نرم افزار فودیار ایلیا می توان به تعریف مشتری، منو، تعریف پرسنل و پیک اشاره کرد. علاوه بر این می توانید از طریق سامانه پیامکی هوشمند این نرم افزار اقدام به ارسال پیامک تکی یا گروهی به مشتریان خود نمایید. به عنوان مثال می توانید مناسبت های تخفیف دار خود را از طریق پیامک به آنها اعلام کنید.

با کمک نرم افزار فودیار ایلیا می توانید پر فروش ترین های مجموعه ی خود را شناسایی کرده و در جهت استفاده از آنها به عنوان نقاط قوت برنامه ریزی کنید.

نرم افزار فودیار ایلیا آمار دقیق بدهکاری و بستانکاری های شما را می داند و به شما گزارش می دهد. بنابراین می توانید خوش حساب بودن مجموعه ی خود را اثبات کرده و با موفقیت بیشتری حرفه ی خود را دنبال کنید.

در نهایت می توان گفت اینها گوشه ای از مزایای نرم افزار فودیار ایلیا ست. با نصب این نرم افزار در جمع حرفه ای های صنف خود بدرخشید!

اشتراک

نظرات خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چگونه میتونم کمک کنم ؟؟؟